CYBER MONDAY 17%

Porsche Design The Essence тоалетна вода за мажи

Мирисот на Porsche Design The Essence се отвора со нотата Artical која е користена за да даде свежина на мирисот. Покрај Artical аромата во високите ноти е застапена боровницата. Срцевината на мирисот носи акорди на руски коријандер, црн бибер и сибирски бор, додека пак базата е од ноти на смола, темјан и пачули.

 

2,635 ден3,638 ден

Исчисти

Опис

За брендот:

Porsche Design е основана во 1972 година, а брендот се карактеризира со своите безвременски дизајни. Брендот располага со додатоци за во кола, куфери и облека специјално дизајнирани за љубителите на Porsche. Во за производство на парфеми влегуваат во 2008 година.

Рок на траење по отварање на производот: 24 месеци

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.