НА ПОПУСТ

PORTER 5 P.M. Темно Крафт Пиво

Првото македонско крафт пиво во лименка!

Tемно како зимска ноќ, уште од првата голтка почуствувај го вкусот на темното чоколадо и прекрасното печено кафе.

Што повеќе би можеле да побарате од класикот?

 

140 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.