НА ПОПУСТ 18%

Pouffes 100% Памук Рачно изработени Табуретки Сина

Освежете го вашиот изглед на вашата дневна соба , тераса или детска соба со рачно изработените табуретки.
Производот има мултинаменска функција.

Димензии : 50*50*30cm

Потекло: Индија

Материјал: 100% Памук

2,700 ден

На залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.