Premium Bamboo Јорган

Premium Bamboo јорган има лесна текстура која ја одржува свежината. Ја апсорбира влагата и на тој начин го елиминира потењето и мирисот. Му помага на телото да дише, бидејќи одлично го пренесува воздухот.

  • Навлака: 70% Памук – 30% Бамбус
  • Полнеж: 430гр. на 1м2
  • Полнеж: 40% Бамбус – 60% Микрогел

4,600 ден5,150 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.