Premium Fitted Бамбус Заштитник

Ја носиме автентичната бамбусова шума во вашиот кревет со бамбус автентична подлога за душек, која е ткаена со бамбусови влакна.
Бамбусот го одржува вашиот кревет ладен во зависност од неговата лесна текстура, ја апсорбира влагата и го спречува потењето. Ви помага да имате свеж сон со тоа што на лесен начин го спроведува воздухот.

  • %100 Cotton 210 TC Cotton-Bamboo Satin
  • OekoTex сертификат

2,950 ден4,700 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.