PREMIUM Лавандер памучна перница

Само за тие кои се големи љубители на мирисот од Лавандер. 210ТС percale 100% Памучна навлака.

Димензија на перница : 45 х 65 х 5cm
Природен производ
Перницата не е третирана со екстракт од лавандер туку во неа има простор(џеб) за патрони од природен лавандер.
Патроните од природен лавандер се менливи.
Патроните се вадат при перење на перницата.
Произведено во Англија

Тежина 1кг

1,700 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.