PREMIUM Органска памучна перница

100% Органската Памучна перница.
Перницата се спојува со комбинирање на 193TC 100% памучно ткаени перкали, кои се ткаени без никаков хемиски третман.

Се како што си е пронајдено во природата!

Димензија на перница : 50 х 70cm
100% Органски производ

Произведено во Англија.

2,100 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.