PREMIUM Прочистена памучна перница

Premium Прочистена 100% памучна перница се препорачува за лица од тинеџерска возраст. Производот не предизвкува иритации и алергии на лицето. Супер мека и многу лесна за одржување.

Димензија на перница : 50 х 70 cm
100% Природен производ
Перницата не е третирана со хемикалии

Произведено во Англија

Тежина 1кг

1,700 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.