PREMIUM Velvet Анти-Стрес перница

Благодарение на карбон жици Анти-стрес ткаенината го апсорбира статичкиот електрицитет акумулиран во телото во текот на денот за време на спиењето.

Карактеристика на производот:
Ткаенина: 98% микрофибер, 2% јаглеродни влакна
Полнење: 100% микрогел.
Упатство за перење: 100% памучната ткаенина може да се пере на 40 степени.
Димензија: 45х65х5

Произведено во Англија
Тежина 1кг

1,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.