PUSH Друштвена игра

  • Броj на играчи: 2-6
  • Времетраење: 20-25 мин.
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Ravensburger

790 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.