НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 7%

QUANTIK Друштвена игра мини

  • Броj на играчи: 2
  • Времетраење: 20 мин.
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Gigamic

1,290 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.