Quicksox Чорапи

Состав: Ликра 18 %  Памук 80 %  Еластин 2%

250 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.