Чорапи

18% Ликра, 80% Памук, 2% Еластин

150 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

38-44

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.