Quicksox Чорапи

Состав: Ликра 18 %  Памук 80 %  Еластин 2%

201 ден224 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36-41, 41-46

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.