Quixo Mini

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење: 15 мин
  • Возраст: 6+
  • Издавач: Gigamic

1,290 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.