❤️Rebecca Бразлетна Palermo

Палермо бразлетна со голем синџир од 18 кт позлатена бронза и кристално затворање. Должината е околу 19,5 см. Достапен во жолто златена боја.

5,878 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.