Rebecca Бразлетна Tulipe

Изработена од Позлатена бронза.

Kолекција: Tulipe / Turquoise stone

Должина: Приближно околу 20cm

5,434 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.