Rebecca Бразлетна

Бразлетна 3 во 1 изработена од родиум со 18к позлата, бели Swarovski кристали и бисери.
Начин на носење: 1. Само бисери 2. Само синџир 3. Комбинирано синџир со бисери
Големина – S/M
Боја – златна.

7,052 ден

Опис

Rebecca e ready-to-wear моден бренд за накит наменет за дами кои се незвисни и кои ги следат модните трендови. Јувелирските техники и уникатниот дизајн на брендот, кој е во чекор со светските трендови, се комбинирани со најиновативните технологии за изработка на накит.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.