Rebecca за мажи Бразлетна

Опис – Бразлетна со топчиња изработена од сребро 925.
Боја – сребрена.
Должина – 23cm (се крати).
Пречник на топчиња – ø5

6,646 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.