Rebecca Бразлетна Palermo con perle

Палермо бразлетна со средни природни бисери во 18 кт  позлатена бронза и кристили. Должината е околу 20,5 см. Достапен во жолто златна боја.

5,134 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.