REBECCA Иницијали мали

Приврзок/иницијал изработен од родиум со сребрен или rose gold премаз.
Боја – сребрена или rose gold.
Големина на пречник – ⌀10mm.

1,637 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.