Rebecca ланче сребрено

Ланче со топчиња со изработено од родиум со сребрен или rose gold премаз (позлата), со можност за додавање привезоци.
Боја – сребрена
Должина – 70cm.

1,860 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.