Rebecca Приврзок

Приврзок штикла изработен од родиум со сребрен/розе премаз и бели Swarovski кристали.
Боја – сребрена или rose gold.

2,457 ден

Исчисти

Опис

Rebecca e ready-to-wear моден бренд за накит наменет за дами кои се незвисни и кои ги следат модните трендови. Јувелирските техники и уникатниот дизајн на брендот, кој е во чекор со светските трендови, се комбинирани со најиновативните технологии за изработка на накит.

Дополнителни информации

Боја

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.