Rebecca приврзок буква

Приврзок – иницијал со вградени Swarovski бели кристали изработен од родиум со сребрен или rose gold премаз.
Боја – сребрена или rose gold.

2,346 ден

Опис

B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, R, S, T, U, V, Z, А

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.