НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA RETRACTABLE LIP BRUSH Четкичка за нанесување на кармин

299 ден

Опис

Четкичка за нанесување на кармин

Четкичката е наменета за нанесување на кармин и прецизно исцртување на контурите на устата.

Погодна е за рамномерно нанесување на интензивни бои.

Изработена е од синтетички влакна, и поради нејзината големина и посебен дизајн е идеална за секоја жена.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.