RIMMEL 60 SECONDS NAIL POLISH 713 Лак за нокти

177 ден

Опис

Супер сјаен изглед на ноктите со само еден потег со четката на овој лак, кој се суши во рок од 60 секунди, дава интензивна боја и трае до 10 дена.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.