RIMMEL BROW POWDER BlLACK BROW 004 Ајлајнер

401 ден

Опис

3 во 1 ултра мека пудра за веѓи. Се користи за обликување, дефинирање и пополнување на веѓите.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.