RIMMEL EXAGERRATE AUTOMATIC LIP LINER 105 Молив за усни

189 ден

Опис

Долготраен молив за усни со мека текстура за дефинирање на усните.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.