RIMMEL GLAM EYE MONO EYESHADOW 14 Сенка за очи

248 ден

Опис

Долготрајна сенка со мека, свиленкаста формула која лесно се нанесува и меша.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.