RIMMEL KATE CONTOUR KIT 005 Палета за скулптурирање

401 ден

Опис

Сет дизајниран од Kate Moss, кој содржи светкава пудра, пудра за контури и руменило.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.