RIMMEL LASTING MATTE CONCEALER 010 Течен коркетор

354 ден

Опис

Неговата покривна моќ со мат финиш камуфлира се на лицето, умор, подочници.

Содржи лесна , хидратантна формула која дава пријатно чувство на лицето и не се собира.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.