RIMMEL LASTING RADIANCE FOUNDATION 100 Пудра

708 ден

Опис

Оваа течна пудра инстантно ја освежува кожата, и дава здрав, блескав сјај и ги минимизира ефектите од загадувањето. Збогатена е со светкави перли, содржи антиоксидантен комплекс и комплекс  за заштита од загадување.

Овозможува покривност која трае цел ден со која добивате 24 часовна хидратација. Содржи и заштитен фактор 25.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.