RIMMEL LIP ART LIQUID LIPSTICK 610 Кармин за усни

425 ден

Опис

Уметност на усните. Овој течен кармин може да го користите и за оцртување на  усните. Нежната и лесна формула овозможува перфектно да го креирате посакуваниот изглед. Содржи и ултра прецизен апликатор со кој едноставно се нанесува кремасто кадифената текстура.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.