RIMMEL OH MY GLOSSY LIPGLOSS 100 Сјај за усни

381 ден

Опис

Сјај со нелеплива, лесна формула која обезбедува пријатно чувство на усните давајќи им боја и висок сјај кој трае и до 6 часа. Формулата содржи арганово масло и витамин Е.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.