RIMMEL PROVOCALIPS LIQUID LIPSTICK 210 Долготраен кармин

437 ден

Опис

Овој течен кармин овозможува долготрајност на бојата на Вашите усни и до 16 часа. Усните се мазни и хидрирани во текот на целиот ден. Нанесете прво од карминот и почекајте 60 секунди за убаво да се прилагоди на усните а потоа нанесете од фиксаторот кој ќе ја заштити бојата и ќе и додаде сјај.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.