RIMMEL RITA ORA 60 SECONDS NAIL POLISH RITA ORA RELAUNCH 408 лак за нокти

189 ден

Опис

Долготраен лак за нокти кој трае и до 10 дена.

Содржи формула која се суши за помалку од 60 секунди. Интензивна боја со едно нанесување со прецизниот апликатор.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.