RIMMEL SCANDALEYES RELOADES MACSARA 001 Маскара

354 ден

Опис

Oваа супер маскара за волумен се прилагодува на трепките и го надградува волуменот во текот на денот, лесно и без згрутчување.

Ултра мазната формула за нега е надградлива, може да го надополнува изгледот на трепките како што посакувате, од природни до впечатливи.

Дерматолошки и офталмолошки тестирана.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.