RIMMEL ULTIM KAYAL 003 Туш за очи

336 ден

Опис

Овој водоотпорен туш трае до 24 часа без да се размачкување.  Лесниот апликтор ви овозможува да добиете дефиниран, суптилен или драматичен изглед.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.