RIMMEL WAKE ME UP FONDATION 400 Пудра

590 ден

Опис

Првата течна пудра која видливо ја подобрува бојата на кожата, која дава сјај и свежина со природен ефект. Во својот состав содржи пептиди и витамини кои ја навлажнуваат кожата.

Ги прекрива сите недостатоци и е пријатна за носење во текот на целиот ден.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.