RIMMEL WONDER LUXE VOLUME Максара

413 ден

Опис

Маскара која овозможува инстант зголемен волумен. Содржи 4 луксузни масла за нега и тоа: арганово, масло од маракуја, камелија и плод од марула.

Долготрајна е и има формула која е отпорна на згрутчување и размачкување.

Дерматолошки и офталмолошки тестирана.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.