ROSICA MRSIK BLOSSOM DRESS

Миди фустан со јазоли и цветен принт.

мешавина од вискоза/ полиестер

15,100 ден

Исчисти

Опис

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.