#ROSICA MRSIK ONYX DRESS

Безвременски, миди, црн фустан со долги ракави. Пресврт кон класичниот мал црн фустан (неопренови, 95% полиестер, 5% вискоза)

14,990 ден

Исчисти

Опис

Дополнителни информации

Величина

L, M, S

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.