РОСИЦА МРШИЌ Jungle Cruise N1 Марама

Ексклузивни дизајнерски марами со авторски принт на модната дизајнерка Росица Мршиќ, во лимитирана серија. Впечатлив моден додаток што го надополнува секој изглед и е идеален подарок за секоја пригода. Димензијата на марамите е 90 x 90 cm, изработени се од мешавина на свила и полиестер.

3,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.