РОСИЦА МРШИЌ RETROPHILIAC SCARF N.1 МАРАМА

Марама со принт

Димензии:  100 x 100 cm

Изработена од полиестер и вискоза

4,630 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.