❤️ROWENTA Депилатор

24 ПРЕЦИЗНИ ПИНЦЕТИ
2 РЕЖИМИ НА БРЗИНА
ШИРОКА РАБОТНА ПОВРШИНА
СИСТЕМ ЗА МАСАЖА СО ДОДАТОЦИ ЗА УБЛАЖУВАЊЕ НА БОЛКАТА
НАМЕНЕТ ЗА НОЗЕ И ТЕЛО
МОЌНОСТ 4,8 W

1,999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.