ROWENTA Фен за коса

Фен за коса

2,517 ден

Опис

3 Температури

2 Брзини

Моќност 2200 W

Функција ладен воздух

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.