ROWENTA Калорифер

Калорифер

 

2,999 ден

Опис

Калорифер моќност 2400 w

Два степени моќност

Термостат 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.