ROWENTA Машинка за потстрижување

Машинка за потстрижување

1,999 ден

Опис

Сечила од нерѓосувачки челик

Прецизност до 1.5 мм

DC Мотор

Должина на потстрижување до 1-30 мм

LED Индикатор

Работи на батерии и струја

40 мин работа со едно полнење 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.