ROWENTA Машинка за потстрижување

Машинка за потстрижување

2,199 ден

Опис

Матерјал на сечилото : Нерѓосувачки челик

Титаниумска облога

Брзина на моторот 7500 РПМ

1 Поставка за брзина

Минимална должина 0,5 мм

Поставување на висинска точност 1 мм

Прилагодливи чешли

Опсег на прилагодаување на должината на брадата од 0,5 до 10 мм

11 Позиции на должината

Брзо полнење на батеријата

Безжична + жична работа

Комплет за чистење: Масло + четка

Индикатор за полнење

Бои црна /сребрена

Напон 100-240 V

Безжична работа 90 мин

Време на полнење 8 часа

Тип на мотор DC МОТОР

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.