ROWENTA Машинка за потстрижување

 

Машинка за потстрижување

1,699 ден

Опис

Ножеви од нерѓосувачки челик

Време на полнење 8 ч

Работа без струја 45 мин

Индикатор за полнење

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.